Розгляд повернень

Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти були задоволені, але бувають випадки, коли все ж таки є необхідність повернути куплений товар. Розгляд повернень можливий за дотримання певних правил. В Україні встановлено термін повернення споживачам товару рівний 14 календарним дням (після цього терміну товар поверненню не підлягає). Повернення можливе у випадку якщо товар не був в експлуатації, не пофарбований або немає жодних слідів установки, а також немає пошкоджень та збережено товарний вигляд та комплектацію. Також обов'язкова наявність упаковки та збереження її належного вигляду. А також наявність чека на придбаний товар.

Перед тим як повертати товар з дефектом, необхідно попередньо зробити фото проблемного місця мінімум з трьох сторін. Якщо дефект пов'язаний з проблемою встановлення, то фото робити приклавши виріб на «своє місце» на автомобілі. З великою ймовірністю ми підкажемо, як правильно встановити або вирішимо проблему дистанційно без необхідності повернення.

Товар повинен повертатися добре запакованим і замотаним стрейч-плівкою, щоб уникнути пошкоджень під час транспортування. Якщо товар складається з кількох частин, кожна частина має бути обмотана окремо

Всі витрати на транспортування вантажу для його повернення або заміни оплачує клієнт, крім випадків нашої помилки або товару з дефектом.
Заборонено повертати товар накладеним платежом. Повернення коштів відбувається від 2 до 5 робочих днів після отримання нами товару. За цей час ми робимо експертизу та огляд. Повернення коштів відбувається на картку ПриватБанку.

Дотримання цих простих умов допоможе зробити швидко та без проблем процедуру повернення.

Особливості повернення акційного та розпродажного товару:

Товар проданий за акцією або розпродажем, пов'язаним з втратою його якостей або комплектації, або розрахований на його доопрацювання або припасування обміну та поверненню не підлягає. Усі нюанси такого товару уточнюйте перед покупкою у менеджера. Можливість повернути або обміняти такий товар може бути лише у 14-денний термін та лише за взаємним погодженням.

Поломки під час транспортування товару до вас

При відправленні товару вантажоперевізниками (наприклад, Нова Пошта) відповідальність за цілісність товару повністю лежить на транспортній компанії, яка доставляє товар. Тому завжди при отриманні вантажу в транспортній компанії повністю оглядайте товар перед тим, як забрати його (винести з відділення). Якщо товар пошкоджено, то одразу зв'яжіться з нами та складіть про це акт (претензію) разом із співробітником компанії перевізника, ОБОВ'ЯЗКОВО вказавши, що упаковка була пошкоджена та характер пошкодження. Зробіть фото пошкоджень упаковки, товару та акту. Якщо ви розпакуєте посилку вдома та побачите пошкодження, то відповідальність за вантаж транспортна компанія не нестиме, і ми вже не зможемо зробити повернення.

У разі затримки доставки товару

Термін доставки або виготовлення товарів під замовлення обговорюється індивідуально. У разі затримки компанія залишає за собою право збільшити термін на резервні 20 днів, після яких вже можливе повернення передоплати за товар. Це пов'язано з тим, що деякі товари доставляються до нас з-за кордону і можливі затримки, що не залежать від нас. А також це поширюється на продукцію, виготовлену індивідуально на замовлення клієнта.

Проблеми з нестандартними та індивідуальними замовленнями

Якщо товар виготовлений за індивідуальним замовленням клієнта (наприклад за його кресленнями) або при виготовленні внесено зміни на прохання клієнта в конструкцію або зовнішній вигляд товару, то такий товар не підлягає поверненню або обміну, а також за нього не повертається передоплата. Це пов'язано з тим, що виробник часто не може гарантувати деякі якості товару (наприклад, відповідність виробу до вашої машини) після внесення конструктивних змін, а також неможливістю надалі його продати за обумовленою ціною іншим клієнтам у разі вашої відмови від покупки (товар на який були витрачені матеріали та робочий час по суті залишається нікому не потрібним).

Якщо товар привезено на замовлення

Товар привезений на замовлення (особливо з-за кордону) підлягає поверненню чи обміну лише у разі його невідповідності чи браку з вини виробника. Претензії щодо нюансів товару (такі як відтінок кольору, поведінка матеріалу тощо) не приймаються через неможливість врахувати їх при дистанційному замовленні товару.

Специфіка товару

Практично весь товар на нашому сайті, особливо призначений для тюнінгу, є виготовленими та розробленими на автомобілі серійного виробництва, які не були учасниками дорожньо-транспортної пригоди (ДТП). Іншими словами, автомобілям після ДТП елементи зовнішнього тюнінгу можуть не підходити, а майстри не завжди добре виконують свою роботу. Власне тому Ви можете зіткнутися з проблемами неточностей. І вам може знадобитися гарний майстер установник, здатний встановити елементи тюнінгу підігнавши їх по вашому авто. У разі встановлення елементів на автомобілі після ДТП, наша компанія гарантійних зобов'язань та відповідальності не несе. Частина товару для зовнішнього тюнінгу потребує індивідуального доопрацювання до конкретної моделі. Це означає, що товари (або елементи) мають специфіку установки, яка є наслідком технічних параметрів форми виробника. Для фахівця - "установника" це не проблема, тому що він має навички роботи зі скловолокном та іншими матеріалами, які використовуються при встановленні елементів для зовнішнього тюнінгу. Установка елементів зовнішнього тюнінгу самостійно, тобто без необхідних матеріалів, без навичок роботи та без досвіду, відбувається лише за згодою клієнта та виключно під його відповідальність. Користуйтеся послугами тільки кваліфікованих майстрів і СТО, завжди наполягайте на попередній примірці елементів і уточнюйте за навички роботи саме з тим матеріалом з якого виготовлено виріб (наприклад скловолокно, або абс-пластик або поліуретан тощо). Товар пофарбований, просвердлений або зі слідами клею вже не підлягає поверненню чи обміну, і гроші за нього не повертаються.