Наша компанія утворилася у 1990 році та займалася реалізацією автозапчастин. З 2000 року перейшла на продаж лише аксесуарів та комплектуючих для тюнінгу та стайлінгу легкових автомобілів та мікроавтобусів. У нас ви можете замовити величезну кількість запчастин для стайлінгу та тюнінгу вашого авто, силове обважування, прямоточні спортивні вихлопні системи, хромпакети та багато іншого. Також ми пропонуємо аксесуари необхідні практично для кожного авто, наприклад це килимки салону, чохли на сидіння, дефлектори вікон та капота, захисту моторного відсіку, фаркопи, багажні системи та багато іншого, необхідне навіть просто для комфортного користування автомобілем.

  Беручи участь у різних виставках, ми займаємося енергійним просуванням на тюнінговий ринок нашої країни виробів відомих західноєвропейських, американських та японських брендів. Нашими клієнтами вже є десятки СТО та фірм, що спеціалізуються на установці тюнінгових комплектуючих практично у всіх великих містах України, серед яких ми отримали визнання як постачальники якісних аерообвісів та аксесуарів.

 Наша мета дати можливість кожному автовласнику втілити свою мрію – зробити свою машину індивідуальною та неповторною. Наші фахівці допоможуть підібрати необхідні компоненти відповідно до Ваших смаків та побажань. Якщо Ви не знайшли цікаві для Вас позиції на нашому сайті - телефонуйте або зробіть запит електронною поштою або вайбером. Будемо раді допомогти Вам!